Järelevalveteenused

Tänapäeval toodavad tööstusseadmeid ja masinaid paljud erinevad tootjad üle kogu maailma. Mitmed rahvusvahelised ettevõtted on avastanud Eesti tootjad ning üha suurenevate tellimusmahtude tõttu on vajalik tootmisprotsessi järelevalve.

Ettevõttes Servtec NDT oleme loonud järelevalveosakonna, mis pakub paljusid erinevaid teenuseid kogu tootmisprotsessi vältel. Alustame tootja hindamisega ning lõpetame dokumentatsiooni ülevaatusega.

Tänu meie järelevalveteenustele võite olla kindlad, et tooteid valmistatakse vastavalt teie nõuetele ja instruktsioonidele. Kvaliteet saavutatakse tähtajaks ning seadmed saadetakse välja koos vajalike dokumentidega.

Taotlus/uuring

Küsimuste tekkimisel palun võtke ühendust meie spetsialistiga:

 

Siim Viljakainen

Järelevalveteenuste osakonnajuhataja
siim.viljakainen@servtec.ee
+372 5669 7099


Tänu meie järelevalve ja FROSIO-, koormus- ning kaalumistesti teenustele võite olla kindlad, et tooteid valmistatakse vastavalt teie nõuetele ja instruktsioonidele. Kvaliteet saavutatakse tähtajaks ning seadmed saadetakse välja koos vajalike dokumentidega. Järelevalveosakond on kompetentne, erapooletu ning suudab oma oskusi rakendada.

Järelevalveosakonna pakutavad teenused

Lisaks saame teile pakkuda atesteeritud varustust, 75–200-tonniseid raskusi ning kogemustega isikuid, kes kaalumis- ja koormusteste teevad.

 

© 2023 Servtec | Kodulehe tegemine vvunk