Ettevõttest

Meist

Servtec NDT OÜ on mittepurustavate katsetusteenuste pakkuja, kelle peamine tugevus peitub kõrge kompetentsiga meeskonnas, kelle käsutuses on kõige uudsemad seadmed. Tänu sihikindlusele, järjepidevusele ja klientidele lojaalsena püsimisele oleme arendanud välja veel kaks ärivaldkonda – järelevalve- ja mõõteteenused. Nende abil loodame oma võimekust veelgi suurendada.


Missioon ja Visioon

Missioon: Servtec NDT OÜ missiooniks on olla parim kvaliteedikontrollipartner metallitööstuses. Meie konkurentsieelised on täpsete nõudmiste täitmine, erapooletus, pidev investeerimine töötajate kompetentsusesse ning ettevõtluskultuuri alalhoidmine.

Visioon: Servtec NDT OÜ visiooniks on saada Skandinaavia- ja Baltimaades eelistatud järelevalvepartneriks masinaehituses ning energia-, nafta- ja gaasitööstuses. Kavatseme saavutada eesmärgid, pakkudes oma klientidele parimat kogemust alates paindlikest hindadest kuni kogenud spetsialistide ning kiirete ja kvaliteetsete tulemusteni.


Teenused

Pakutavad mittepurustavate katsetuste teenused

  • Visuaalne ülevaatus – VT
  • Magnetosakeste testimine – MT
  • Pindaktiivse aine testimine – PT
  • Ultraheliga testimine –TU
  • Pöörisvool – ET
  • Radiograafiline testimine – RT

Teenuste pakkumise viis:

Järelevalveosakond Tootja hindamine; Hinnang tootmisele eelnevale dokumentatsioonile, et see oleks nõuetele vastav; Materjalikontroll; Tootmisprotsessi ajal toimuvad ülevaatused; Tootmise ajal toimuv mõõtmete kontroll; Pinnatöötluse kontroll; Progressi aruandlus; Testiplaanide ja kontrolltestide järelkontroll; Tehase vastuvõtutestide ja käikulaskmise järelevalve; Lähetamisele eelnev kontrollpakkimine; Ülevaatus ja dokumentatsioon; FROSIO sertifikaadiga pinnatöötluse inspektor; Kaalumis- ja koormustest.

Mõõteteenused Laseranduriga on võimalik mõõta pindu, ringjooni, jooni, koonuseid, silindreid ja teisi vorme. Mõõtude ühendamine 3D-mudeliga võimaldab kontrollida detailide 3D-asukohta võrreldes objekti nominaaliga. Meie kogemuste kohaselt võite olla kindel, et 3D-mudeli kasutamine mõõtmisel suurendab tõhusust ning muudab tulemuse esitluse paremaks. Mõõta või arvutada on võimalik järgnevat: lamedust, perpendikulaarsust, paralleelsust, silindrilisust, ümarust, kontsentrilisust ning erinevate detailide vahelisi mõõte. Peamised pakutavad teenused on: suurt täpsust vajavate detailide montaaž, suurte osade montaaž, detailide ülevaatus enne mehaanilist töötlust, toodete montaaž tööpinkidele, mobiilsete masintöötlusvahendite detailne montaaž, lõpetamisjärgne mõõtude kontroll.

Laseranduri Faro Laser Tracker kõiki võimalusi on keeruline esile tõsta, kuid kui teil on mõõteteenuste kohta küsimusi, võtke meiega ühendust ning leiame kindlasti lahenduse, mis teie ootustele vastab.


Firma Ülesehitus

Mittepurustavate katsete osakond Mittepurustavate katsete abil tehtav ülevaatus on kõige levinum konstruktsioonidelt defektide otsimise meetod, mille puhul on võimalik vältida nende terviklikkuse kahjustamist. Ettevõttes Servtec NDT oleme keskendunud metallitöötlusele ja metallitootmise sektorile, kuid suudame ka teistes sektorites lahendusi leida. Meie peamised partnerid on Eesti juhtivad nafta- ja gaasitootjad, kelle kliendid ootavad kvaliteetseid tulemusi.

Järelevalveosakond Tänapäeval toodavad tööstusseadmeid ja masinaid paljud erinevad tootjad üle kogu maailma. Mitmed rahvusvahelised ettevõtted on avastanud Eesti tootjad ning üha suurenevate tellimusmahtude tõttu on vajalik tootmisprotsessi järelevalve. Ettevõttes Servtec NDT oleme loonud uuringute osakonna, mis pakub paljusid erinevaid teenuseid kogu tootmisprotsessi vältel. Alustame tootja hindamisega ning lõpetame dokumentatsiooni ülevaatusega. Tänu meie uuringuteenustele võite olla kindlad, et tooteid valmistatakse vastavalt teie nõuetele ja instruktsioonidele. Kvaliteet saavutatakse tähtajaks ning seadmed saadetakse välja koos vajalike dokumentidega.

Mõõtmisosakond Servtec NDT pakub mõõteteenust maailma ühe arenenuima mõõtmistehnoloogia abil. Laseranduritehnoloogiat kasutatakse laialdaselt väga täpsete mõõtmiste jaoks. Eestis on Servtec NDT üks väheseid ettevõtteid, mis pakub laseranduri teenust kõige kaasaegsema seadmestikuga. Mõõteteenuste osutamisel kasutatakse laserandurit Faro Laser Tracker Vantage, millel on Cam2Measure 10.3 tarkvara. Mõõtmistäpsus sõltub seadmestiku asukohast. Kahe meetri kauguselt on täpsus 0,22 mm ja kümne meetri kauguselt 0,049 mm. Lisainfo saamiseks külastage veebilehte www.faro.com. Laseranduri tegevusulatus on 80 m, mida saab seadmestiku ümberpaigutamisega suurendada.


 

© 2023 Servtec | Kodulehe tegemine vvunk